Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №105 компенсуючого типу Дніпровської міської ради

   

Не допустимо участі       неповнолітніх дітей у акціях протесту!

На виконання вимог листа УКМСД ВС від 22.01.2014 року № 58/1–81 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей» та у зв’язку з тим, що останнім часом в Україні відбувається суттєве загострення політично-соціальної кризи. Події, пов’язані з протестними акціями, використовуються певними радикально налаштованими організаціями та екстремістськими угрупуваннями, які мають на меті дестабілізацію ситуації в державі, порушення законності та насильницької зміни конституційного ладу. Мають місце залучення до протестних акцій масових безпорядків та заворушень, які проходять у місті Києві та інших регіонах держави, дітей та молоді. Непоодинокі факти самовільного залишення ними домівок чи навчально-виховних закладів із метою участі в масових заворушеннях.

Це призводить до втягнення дітей у протиправну діяльність та створює загрозу їх життю і здоров’ю.

З метою стабілізації ситуації в країні, захисту конституційного ладу й безпеки громадян законодавством України посилено кримінальну відповідальність, у тому числі неповнолітніх, за участь у масових безпорядках та акціях протесту і використання з цією метою зброї та легкозаймистих речовин. Водночас, ст. 185–1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено адміністративну відповідальність за дії пов’язані з порушенням установленого порядку організації та проведення мітингів вуличних походів і демонстрацій.

Разом із цим попереджаємо, що за всіма випадками розповсюдження матеріалів із закликами до насильницького повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності держави, національної, мовної, расової, релігійної нетерпимості, а також виявлення фактів екстремістського характеру або закликів до проведення акцій протесту та вчинення актів громадської непокори за участю дітей буде вжито всіх заходів згідно чинного законодавства.

 

Шановні батьки!

Звертаємося до вас із проханням постійно та відповідально контролювати місце перебування дітей. Ні в якому разі не допускати їх участі в місцевих акціях протесту чи виїзду за межі району. Вживайте всіх заходів щодо недопущення втягнення дітей до протиправних намірів і дій лідерів чи членів радикально налаштованих організацій заради збереження життя і здоров’я підлітків!

 

КЗО "Дошкільний навчальний заклад № 105"

Ленінського району Дніпропетровської міської ради

В нашому закладі працюють 2 групи: раннього та середнього віку

 

 

Новости
30.06.2020
Температурний скринінг. Ранкове приймання дитини до дитячого садка
Як ми працюємо під час карантину: рекомендації МОЗ
01.06.2020
1 червня 2020
Ми відкриваємося
12.03.2020
Карантин триватиме з 12 березня до 3 квітня 2020 року
Шановні батьки!Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія